Po co?

Od zawsze miałem pudełko, szufladę, piwnicę… pewnie gdybym posiadał to też garaż… wstydu. Taki twór w którym leżakują przedmioty którymi chciałem się pobawić jakoś bardziej twórczo, rozwojowo… no jeszcze była półka z książkami do przeczytania i lista rzeczy do napisania czy stworzenia. 

Z drugiej strony istnieje opinia, mówiąca że po podzieleniu się jakimś „celem” z innymi, mamy większą motywację by się nimi zająć. I to miejsce jest moim miejscem do dzielenia się nimi. Mój prywatny ShameBox który staje się publicznym tworem w którym mam zamiar wypisać rzeczy do zrobienia, do nauczenia, do przeczytania, a następnie dać sobie jakieś z grubsza terminy typu „przeczytam to do końca roku” i też przestrzeń do opisu postępów. Może do linków np do GitHuba czy bloga gdzie będę coś w temacie poruszał.

No i sam ShameBox.pl będzie na liście bo idea jest wielka i mówiąca by tym się z czasem podzielić. Tj dać innym możliwość korzystania z pudełek i dzielenia się swoimi rzeczami do ogarnięcia ze światem. Trzymajcie kciuki by nie zostało to na stałe tak jak jest.